חבילות ספא בתל אביב

תל אביב היא הרבה יותר מאחת הערים הגדולות בארץ אם לא הגדולה מכולן. מדובר בעיר היחידה בישראל שזכתה לכינוי "עיר ללא הפסקה" ולתואר "מדינת תל אביב" – מה שאומר שגם בתחום הספא יש לה הרבה מה להציע.

בעיר יש מכוני ספא רבים ומגוונים, חלקם שייכים לבתי מלון וחלקם מרכזי ספא עצמאיים. המשמעות היא שהבחירה בין האפשרויות השונות קשה ולעיתים כמעט בלתי אפשרית. לכן, הדרך הטובה ביותר ליהנות מספא בתל אביב היא לבחור חבילת ספא.

חבילה זו כוללת עיסויים וטיפולים לפי בחירתכם, למשל עיסוי שוודי, עיסוי קצוות, עיסוי משולב, עיסוי לנשים בהריון ועוד. בכל מקרה יש ליידע מראש את הספא לגבי מגבלות רפואיות כלשהן, למשל באיזה שלב בהיריון אתן נמצאות.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

חבילות ספא בתל אביב לדוגמה

חבילה חורפית – חבילה שכוללת עיסויי לפי בחירה במשך 45 דקות עם שמן זרעי ענבים חם, ארוחת בוקר, משקאות חמים ואלכוהוליים ללא הגבלה, כיבוד קל חופשי, אפשרות לשימוש בסאונה יבשה, חלוק וכפכפים.

חבילת כושר – חבילה שכוללת שימוש בג'קוזי וכן בסאונה רטובה ויבשה, שימוש במתקנים שונים של חדר כושר, שחייה בבריכה מקורה שמחוממת ל-28 מעלות צלסיוס, כיבוד קל, חלוק, לוקר פרטי, חליטות של תה וכן שתייה קרה ללא הגבלה.

חבילת קצר ולעניין – חבילה שכוללת עיסוי קצר (30-45 דקות) בשמנים חמים, בראנץ' חלבי ושימוש של 40 דקות בג'קוזי ו/או בסאונה.

 

איך ליהנות מחבילות ספא בתל אביב?

הדרך הכי טובה ליהנות מחבילות ספא בתל אביב היא לצרף אליכם בן/בת זוג. כך אפשר להתפנק עוד יותר ולנצל את הזמן במקסימום, למשל לאכול ארוחת בוקר זוגית, בראנץ' או ארוחת ערב רומנטית. לשדרוג החוויה והזוגיות מומלץ לבקש לבצע את העיסויים בחדר זוגי (לעיתים נדרש לשם כך תשלום נוסף אבל הוא שווה כל אגורה).

עם זאת, מכיוון שרובנו עסוקים במהלך השבוע מומלץ לבחור בספא שפועל בשעות יוצאות דופן, למשל כל יום עד שעות הערב המאוחרות ואפילו בשבתות. אמנם ברוב המקומות יידרשו תוספת תשלום על שימוש בספא בסופי שבוע, אבל כדאי לעשות את המאמץ ולבחור במקום שלא עושה זאת. כך תבטיחו חוויה אמיתית שגם הכיס שלכם ייהנה ממנה ולא רק הגוף והנשמה.