מסאז תאילנדי בתל אביב

מסאז תאילנדי (או עיסוי תאילנדי) מבוסס על עקרונות פילוסופיים מהרפואה הסינית כדי להשיג איזון אנרגטי, להקל על לחץ נפשי, לשחרר חסימות בדרכי הדם והלימפה ולרפא תחלואים שונים כמו נדודי שינה וכאבים. עם זאת, בניגוד לעיסויים אחרים מהמזרח הרחוק (שיאצו, טווינא וכו') עיסוי זה כולל שיטות פעולה הייחודיות לתאילנד. בעבר שיטת עיסוי זו שימשה אך ורק את משפחת המלוכה התאילנדית, אך כיום היא מקובלת גם במדינות אחרות.

מסאז תאילנדי נעשה על מזרן טיפולים ייחודי (בניגוד לשיטות עיסוי אחרות שנעשות על שולחן עיסוי) ומשלב מספר אלמנטים שמיטיבים עם המטופל, למשל מספקים לו תחושה של רפיון ושחרור גופני לצד ערנות. האלמנטים השונים של מסאז תאילנדי כוללים לרוב את האלמנטים הבאים:

  • לחיצות איטיות ומעגליות באמצעות המפרקים של המעסה באזורים גופנים שונים של המטופל לאורך המרידיאנים (הקווים שבהם זורמת האנרגיה הגופנית ע"פ הרפואה הסינית), בעיקר רקמות רכות, שרירים וגידים או נקודות שמהוות צמתים של מספר מרידיאנים.
  • מתיחות שמשלבות מגע בין הרגליים והידיים של המעסה לחלקים שונים בגוף המטופל
  • תרגילים שונים להמרצה ולאיזון מחזור הדם של המטופל
  • תרגילי גמישות והרפיה שמזכירים קצת ליוגה

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

למי מתאים מסאז תאילנדי?

מסאז תאילנדי אינו עושה שימוש בשמני עיסוי עקב סכנת החלקה – מה שהופך אותו מתאים למטופלים שאלרגיים לשמנים אלו. כמו כן, עיסוי זה בניגוד לעיסויים אחרים נעשה בלבוש מלא (מומלץ להצטייד בבגדים נוחים)– מה שהופך אותו מתאים לביישנים או לשומרי מסורת. בנוסף, למרות שהעיסוי כולל תרגילי מתיחה וגמישות – הוא אינו מצריך כושר גופני מצד המטופל. המשמעות היא שמסאז תאילנדי מתאים לכולם ללא יוצא מן הכלל.

 

איך לבחור מסאז תאילנדי בתל אביב?

כדי להינות ממסאז תאילנדי בתל אביב מומלץ לפנות לספא שמתמחה בכך, למשל ספא שמעסיק מעסים מורשים ומקצועיים, שמעניק אווירה תאילנדית אותנטית אמיתית ושמתאים את אורך המסאז לדרישת המטופל : 60, 75 או 90 דקות. כמו כן, כדי ליהנות מחוויה מושלמת מומלץ לבצע מסאז תאילנדי בתל אביב כחלק מחבילת טיפולים, למשל להוסיף לו טיפול פדיקור איכותי, לשלב אותו עם ארוחת ערב או צהריים טעימה ועוד.