מסאז תאילנדי

מסאז תאילנדי (או בשמו הנרדף עיסוי תאילנדי) היה בעבר נחלתם הבלעדית של בני משפחת המלוכה התאילנדית, אולי בגלל השילוב בינו לבין טכניקות אסיאתיות סודיות אחרות כמו רפואה סינית ויוגה הודית. במהלך השנים הסוד המלכותי דלף והפך לאחד משלושת מרכיבים הרפואה התאילנדית (בנוסף לרפואת צמחים ורפוי פסיכולוגי), כך שהמעסה היה צריך להיות בעל ידע בשלושת התחומים.

עם השנים הופרדה הרפואה התאילנדית למרכיבים השונים, אך מעמדו של המסאז בתאילנד נחשב לגבוה במיוחד ומעסה נותר אחד המקצועות המבוקשים במדינה. גם החוק התאילנדי רואה בעיסוי חשיבות ואוסר על מעסים לטפל ביותר מ-6 לקוחות ביום, בעיקר כי מדובר בעבודה פיזית קשה שמצריכה שימוש במשקל גופו ובכוחו של המעסה. אמנם בתאילנד רוב המעסים הן מעסות אבל עליהן להיות בכושר כדי לבצע את העיסוי. למשל, להרים את המטופל במידת הצורך.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

ומה צריך לעשות המטופל? כמעט כלום…

אמנם מבחינת המטופל מסאז תאילנדי אינו דורש התאמות מיוחדות ואף נחשב לאימון יוגה פסיבי, אך יש לקחת בחשבון חוסר נוחות הודות ללחיצות ולמתיחות שהוא צפוי לחוות. מצד שני, בניגוד לסוגי מסאז אחרים עיסוי תאילנדי נעשה בלבוש מלא, ללא שמנים ועל הרצפה (על מזרן או שמיכה)– מה שמפחית תחושות לא נעימות כלשהן מצד המטופל (למשל בושה מעירום, רגישות לשמנים מסוימים וכו').

מכיוון שמסאז תאילנדי מאפשר לטפל בתחלואים רבים (החל מבעיות פיזיות כמו כאבים שונים וכלה בלחצים נפשיים) – הוא התקבל בזרועות פתוחות בעולם המערבי בין השאר בישראל. המשמעות היא שכיום ניתן ליהנות מנפלאותיו של המסאז הזה בלי לטוס במיוחד לתאילנד- מה שאומר שהנאה ממסאז שמאגד בתוכו את כל הטוב של המזרח נמצאת בהישג ידכם.

 

איפה המקום הכי טוב למסאז תאילנדי בישראל?

המקום הטוב ביותר ליהנות ממסאז תאילנדי בישראל הוא ספא רילקס בדיזינגוף 154 בתל אביב. ספא רילקס הוא לא עוד ספא אלא מקום שכולו אנרגיות של אהבה, אחווה, נתינה וחמלה. כל העיסויים והטיפולים במקום (כולל מסאז תאילנדי) נעשים באווירה משפחתית ע"י צוות מקצועי מיומן – מה שאומר שאתם תחזרו לשגרת יומכם עם אנרגיות מחודשות וחיוך מאוזן לאוזן. להזמנת תור חייגו 0524446799.