ספא דיזנגוף תל אביב

בשנות ה-70 וה-80 רחוב דיזנגוף היה המקום הכי חם להיות בו בתל אביב. הוא אפילו יצר את המונח "להזדנגף" שהיה שם נרדף לבילויים איכותיים. מאז עברו הרבה מים בירקון הסמוך ורחוב דיזנגוף ירד מגדולתו, אבל בתחום אחד הוא נשאר הטוב מכולם – הספא.

ספא דיזנגוף תל אביב מאפשר לכם לקחת הפסקה לעצמכם באמצע העיר ללא הפסקה, להתמסר לניחוחות של המזרח הרחוק, למגע העדין, לאווירה המפנקת ולחזור מאוזנים יותר להמולת העיר הגדולה עם כל הלחצים הנלווים.

למה לעשות עיסוי?

לחץ (סטרס באנגלית) הוא אחד החוליים של החברה המערבית והוא גורם למגוון בעיות רפואיות,  הן בעיות נפשיות (חרדה, דכאון וכו') והן בעיות גופניות שנגרמו כתוצאה מעומס עבודה החל מיתר לחץ דם, דרך כאבים ובעיות עיכול וכלה בנדודי שינה.

אחת הדרכים למנוע תחלואים כתוצאה מסטרס הוא עיסוי. עיסוי אמנם עושה שימוש במגע בנחשב לצורך קיומי אנושי בסיסי, אבל הוא הרבה יותר ממגע.

עיסוי משחרר את השרירים, מרפה מתחים, משפר את זרימת הדם והנוזלים האחרים בגוף, מסייע לגוף להתמודד עם מחלות ופציעות ובקיצור – עושה הרבה טוב לבריאות.

ויש לנפלאות העיסוי הוכחה רפואית – מחקרים מראים שעיסוי יכול לשפר את הנזקים הרפואיים והנפשיים של סטרס. ממש כמו שעושים למחשבים מדי פעם אתחול צריך לעשות מדי פעם עיסוי.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

תאילנד במרחק נגיעה

בספא דיזנגוף תל אביב תוכלו ליהנות מעיסויים תאילנדיים שונים מסורתיים ומודרניים כאחד – ממש כמו בתאילנד. המשמעות היא שקפיצה לספא דיזנגוף חוסכת לכם אמנם את הטיסה הבאה, אבל החוויה היא לא פחות מהנה.

בספא דיזנגוף תל אביב העיסויים נעשים ע"י מעסות מקצועיות, האווירה קסומה במיוחד והפינוק עושה טוב לכל החושים , לגוף וגם לנשמה. המקום פתוח כל יום מ-09:00 עד 21:00 – מה שאומר שניתן לקפוץ אליו באמצע יום העבודה או לאחריו כדי לחדש מצברים, להיטען באנרגיות חדשות ולהתחיל מחדש.

 

איזה עיסויים יש בספא דיזנגוף ?

בספא דיזנגוף תוכלו ליהנות מעיסויים שונים, למשל:

  • עיסוי רגליים (פוט מסאז')
  • פדיקור
  • מניקור
  • עיסויי ראש וצוואר
  • עיסויים תאילנדיים
  • עיסויים בשמן