ספא תאילנדי

ספא תאילנדי – היתרונות והתועלת של עיסוי תאילנדי

ספא תאילנדי הוא השם הכולל של ספא המציע טיפולים שונים, הכוללים בין השאר גם עיסוי תאילנדי. מהו ספא ומה התועלת בקבלת טיפולי ספא? מהו עיסוי תאילנדי וכיצד הוא מסייע למטופלים? בשורות הבאות נעסוק על קצה המזלג בטיפולי הספא למיניהם, התועלת שבהם וההשפעה האפשרית שלהם על הבריאות.

מה זה בעצם ספא ולמי הוא מיועד

המינוח המודרני מקשר את המילה ספא למועדון בריאות, כושר והתרגעות. מקורו של המונח הוא שמה של העיר הבלגית ספא, שהייתה בעבר ועודנה גם היום מוקד משיכה למטופלים ולאנשים המגיעים אליה במטרה לטבול במעיינות המרפא שלה. המעיינות של העיר ספא בבלגיה ידועים בכך שהם עשירים בברזל, ומסייעים למטופלים הסובלים ממחסור בברזל. המחסור בברזל מתמתן לכאורה באמצעות הטבילה במעיינות המרפא כאמור. מאז ימי הביניים, התפתחה העיר ספא במהירות וחלק ניכר מהכלכלה שלה מבוססת כיום על מעיינות המרפא.

עם השנים, הפך המונח "ספא" למילה גנרית המתארת מקום שהשוהים בו נהנים מטבילה בבריכות ג'קוזי, או במעיינות מרפא, אם ישנם בסביבה. בנוסף, נוצרו פונקציות אחרות למועדוני ספא תאילנדי כאמור, בדמות חדרי סאונה, סוגים שונים של עיסוי, טיפולי פנים וקוסמטיקה ועוד – כיד הדמיון הטובה על בעלי המקום תו היענות לדרישת קהל המטופלים.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

ספא תאילנדי והיתרונות הגלמים בו

ספא תאילנדי הוא בעצם ספא שאחד המוטיבים המרכזיים בו הוא העיסוי התאילנדי. העיסוי הזה מוכר ברפואה האלטרנטיבית כאחת השיטות היעילות להרגעת הגוף והנפש. עיסוי תאילנדי משלב מוטיבים שונים הן מהפילוסופיה ושיטת הפעולה הסינית והן מהיוגה – שיטת התרגעות שמקורה בהודו. ספא תאילנדי איכותי נמצא יעיל בשורה של מצבים, בעיקר טיפול במצבי לחץ וכאבים. הטיפול משחרר לחצים, מביא לאיזון פנימי ויש בו, על פי דברי המומחים, גם תועלת רפואית של ממש.

אם יש לך עניין לקבל טיפול יעיל ואיכותי שההשפעה שלו מתמשכת לאורך זמן, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע שלנו יעניקו לך טיפולי ספא תאילנדי איכותיים, שיסייעו לך להגיע למצב של רוגע ולהתגבר על לחצים נפשיים ופיזיולוגיים כאחד. כדאי ליצור קשר כעת לעשות צעד חשוב בדרך לחיים בריאים, שקטים ומהנים יותר.