ספא

ספא – הדרך הנוחה להתרגעות

מקור המילה ספא הינו עיר בבלגיה הקרויה באותו השם. בעיר הזאת מצויים מעיינות מרפא, שתושבי המקום ואחרים שהגיעו אליו, ייחסו להם בעבר ומייחסים להם גם היום סגולות בריאותיות. במעיינות של העיר ספא יש ריכוז גבוה של תחמוצת הברזל, ויש רבים מאמינים כי טבילה במים הללו מחזקת את הגוף. עם הזמן, הפך המונח ספא למונח גנרי לטבילה במעיינות מרפא, מנוחה ורוגע פיזי ונפשי כאחד.

טיפולי ספא – מה הם כוללים

כאמור, המונח ספא מייצג כיום מקום המעניק לנופשים המגיעים אליו חוויה מושלמת של התרגעות. את מקום הטבילה במעיינות מרפא מחליפים במקרים רבים טבילה בבריכות ג'קוזי, סאונות וסוגים אחרים של טיפולים או פעולות, שהדעה הרווחת מייחסת להם השריית רוגע על הגוף ועל הנשמה. במהלך המאה העשרים, הפכו אזורי ספא לחלק בלתי נפרד מהשירותים הניתנים על ידי בתי מלון. מעבר לסאונות ולטבילה בבריכות הג'קוזי, מציעים מועדוני ספא בבתי המלון, כמו גם מועדוני ספא פרטיים, גם סוגים שונים של עיסוי, ואפילו טיפולי קוסמטיקה או טיפולי בריאות אחרים.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

מועדוני ספא פרטיים

בשנים האחרונות, התקדמו מועדוני הספא צעד גדול קדימה. נכון להיום, ניתן לבקר במועדון ספא, בלי קשר כל שהוא לנופש בבית מלון. בדומה שמה שנהוג בערים הגדולות והקטנות במזרח הרחוק, כמו גם בערים באירופה ובעולם כולו, גם בישראל קיימים מועדוני ספא המציעים את שירותיהם הטובים ללקוחות מזדמנים או למנויים, המעוניינים בטיפולים קבועים. עבור חלק מהמנויים במועדונים הללו, מדובר בדרך מצוינת להירגע אחרי יום עבודה מפרך, או מנגד – לפני היציאה לעוד יום אחד של מלחמת קיום. עבור אחרים, הסובלים מכאבים כרוניים ובעיות פיזיולוגיות אחרות, טיפולי ספא מקצועיים הכוללים סוגים מסוימים של עיסוי, הם צורך בסיסי.

אם יש לך עניין לקבל טיפולי ספא מקצועיים ולהפוך את החיים שלך למעניינים, מהנים ובעיקר עשירים יותר – זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע המיומנים שלנו יסייעו לך להשיג את המטרה ויעניקו לך טיפולים איכותיים, עשירים העונים על הצרכים הספציפיים שלך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהתחיל להירגע וליהנות מכל הדברים הטובים בחיים.