עיסוי בתל אביב

עיסוי בתל אביב היא הדרך האולטימטיבית לחדש מצברים ב"עיר ללא הפסקה". עיסוי בתל אביב משלב פינוק והנאה, מרגיע מתחים, מקל על כאבים ומשמש כהפסקה ברוכה בלופ הלא נגמר של החיים בעיר הגדולה. המשמעות היא שעיסוי בתל אביב מהווה מתנה מושלמת לכל אחד שיקר ללבכם ובעיקר לעצמכם.

מחקרים שונים הוכיחו שלעיסוי יש יכולות בהקלה על תופעת הסטרס – תופעה שכל אדם בעולם המודרני מכיר מקרוב ועל גופו. הסטרס נוצר מעומס של עבודה ויכול לגרום לבעיות נפשיות (למשל חרדה ודיכאון ) לצד בעיות רפואיות שונות: כאבים, עלייה בלחץ דם, בעיות במערכת העיכול, נדודי שינה ועוד.

עיסוי בתל אביב מאפשר למנוע כל זאת קרוב לבית ולהקדים בכך תרופה למכה, אבל ההיצע הרב ושפע האפשרויות בתחום זה הופכים את הבחירה בין האופציות השונות לקשה. לכן, מומלץ לבצע עיסוי בתל אביב בספא שבו שביעות הרצון של לקוחותיו היא ערך עליון.

ובמילים אחרות – להזמין מקום בספא שמעניק חוויה שלמה ומושלמת לכל החושים, כלומר ספא שיש בו  אווירה קסומה שמאפשרת אתחול מחדש של כל המערכות האנושיות. הודות לשילוב בין ניחוחות הנרות הארומטיים והשמנים האתריים, המגע המקצועי והפינוק האינסופי שגרת היומיום לאחר ספא מקצועי תהיה פשוט טובה יותר.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

באיזה ספא לבצע עיסוי בתל אביב?

מומלץ לבחור בספא שבו ניתן לבחור בין טיפולי עיסוי מסורתיים לטיפולים מודרניים יותר. למשל, פוט מסאז' ועיסויים תאילנדיים אותנטיים נוספים לצד טיפולי פדיקור ומניקור מתקדמים, עיסויי ראש וצוואר, עיסויים בשמנים ועוד. כמו כן,  כדאי לבחור בספא שבו מוצעות חבילות עיסוי שונות, למשל :

  • חבילה של 30 דקות שכוללת מניקור ועיסוי רגליים תאילנדי מסורתי
  • חבילה של 30 דקות שבה נהנים מפדיקור ועיסוי רגליים תאילנדי מסורתי
  • חבילה של 30 דקות עם מניקור ועיסויי ראש וצוואר
  • חבילה של 30 דקות שמכילה פדיקור ועיסוי ראש וצוואר
  • חבילה של כשעה שכוללת פדיקור ומניקור קלאסיים
  • חבילה שכוללת עיסוי כלשהו (פוט מסאז', עיסוי תאילנדיים מסורתי, עיסוי ראש וצוואר, או עיסוי בשמן ) למשך 30 דקות וארוחת צהריים או ערב.