עיסוי מומלץ תל אביב

אם אתם מחפשים עיסוי מומלץ תל אביב היא המקום לחפש, אבל כדאי שתדעו שהמשימה צפויה להיות קשה. אין הכוונה לבחירה בין מכוני הספא השונים כי פה העניין קל (פרטים בהמשך), אלא ההחלטה איזה עיסוי לעשות. הדרך הטובה ביותר לברור בין האפשרויות השונות היא להכיר אותן לעומק, למשל:

 

עיסוי שבדי

עיסוי ששם דגש על האווירה הרוחנית והפסיכולוגית במהלך הטיפול לצורך שיפור ההזרמה של נוזלי הגוף (לימפה ודם), הרפיית ושחרור השרירים, הקלה על כאבי ראש, הפגת מתחים, זירוז המטבוליזם (חילוף החומרים הגופני) , סילוק רעלים וכו'. עיסוי זה עושה שימוש בטכניקות של לטיפות, עיסוי שרירים עמוק, חיכוך, הקשות בגב כף היד של המטפל, לחיצות ורטט.

 

עיסוי תאילנדי

עיסוי שמשלב טכניקות מהרפואה הסינית ומהיוגה ההודית ועושה שימוש במתיחות, בתרגילי גמישות להמרצה ולאיזון של מחזור הדם, בלחיצות איטיות באזורים של רקמות רכות, שרירים וגידים ועוד. עיסוי זה נעשה אמנם תוך כדי שימוש בכוחו ובמשקלו של המטפל (בעיקר הרגליים והידיים) כנגד משקל הגוף של המטופל, אך אינו דורש מהמטופל כושר גופני כלשהו.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

§שיאצו מסג'

שיאצו היא שיטת טיפול במגע שמקורה ביפן והיא מיועדת בראש ובראשונה לטיפול בבעיות אורתופדיות, בבעיות רגשיות ובבעיות גופניות פנימיות ובקיצור – הכל. השיאצו נעשה לאורך המרידיאנים (ערוצי האנרגיה בגוף לפי הרפואה הסינית) מתוך אמונה שחוסר איזון אנרגטי יוצר חולי, כך שנדרש לחץ חיצוני כדי לפתוח את החסימה הפנימית.

 

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי זה מתאים במיוחד לספורטאים כי הוא מתמקד באזורים גופניים שחשופים לדלקות, חבלות ופציעות כמו מפרקים ושרירים. העיסוי נעשה באמצעות אצבעות המטפל שלוחצת על רקמות המטופל בתנועה סיבובית – מה שיוצר פעולה שמדמה את הפעילות הבריאה של הרקמה ובכך מחזירה אותה לפעולה סדירה.

 

הולכים לאיבוד?

במקום להתבלבל פנו לספא רילקס – המקום למי שמחפש עיסוי מומלץ בתל אביב. בספא תוכלו ליהנות מכל סוגי העיסויים, מאווירה משפחתית ומצוות מקצועי שיגרמו לכם לשכוח כל מה שידעתם על עיסוי עד היום. לפרטים ולהזמנת תור חייגו 0524446799. אנחנו בטוחים שלא תצטערו ושאפילו תגידו לנו תודה.