עיסוי מקצועי תל אביב

בתחום עיסוי מקצועי תל אביב נחשבת למובילה בארץ ויתרה מזאת – המונח "מדינת תל אביב" מתאים גם כאן. עיסוי מקצועי תל אביבי נחשבת לדרך היעילה מכולן להתגבר על לחצי החיים בעיר – לחצים שיוצרים את תופעת הסטרס שיכולה לגרום לבעיות נפשיות וגופניות כאחד, למשל חרדה ודכאון מהצד הנפשי ומחלות שונות כמו כאבי ראש, נדודי שינה, לחץ דם גבוה ובעיות עיכול מהצד הפיזי.

עיסוי מקצועי אמנם מבוסס על מגע שנחשב לצורך אנושי קיומי בסיסי, אבל הוא הרבה יותר מזה. עיסוי מקצועי משחרר את השרירים השונים בגוף, מרפה את המתח, משפר את זרימת הדם לאיברים השונים, מסייע לגוף להתמודד עם פציעות, דלקות ומחלות, משפר את טווח התנועה של מפרקי הגוף השונים ואפילו מסלק רעלים. המשמעות היא שעיסוי מקצועי הוא לא פחות מחובה לכל מי שחי חיים מודרניים – חיים שידועים בהיותם עתירי סטרס.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

באיזה עיסוי מקצועי תל אביבי לבחור?

מכיוון שיש שיטות שונות של עיסויים מקצועיים בתל אביב הבחירה ביניהן קשה, למשל :

  • עיסוי ראש צוואר – טיפול שמיועד להפגת לחצים ומתחים יומיומיים
  • עיסוי רגליים (פוט מסז') – עיסוי שמשתמש בידיים של המעסה ובאביזרים מעץ כדי ללחוץ על נקודות שונות בכף הרגל.  לחיצות אלו מבוססות על עקרונות הרפלקסולוגיה (האמונה שכפות הרגליים משקפות את המצב הפיזי והנפשי של האדם) ומשפיעות לכן הן על הגוף והן על הנפש, למשל משחררות לחצים ומביאות את המטופל לתחושת איזון.
  • עיסוי תאילנדי מסורתי – עיסוי שמשלב מתיחות ולחיצות שמביא את המטופל לתחושת שחרור עמוקה, הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית.
  • עיסוי בשמן – עיסוי בהתאמה אישית שמשלב שיטות עיסוי מהמזרח הרחוק ומהעולם המערבי, למשל עיסוי תאילנדי מסורתי קלאסי עם שמנים אתרים וטיפול באבנים חמות.

אז מה עושים?

הדרך האידיאלית ליהנות מעיסוי מקצועי תל אביבי איכותי היא לשלב את העיסויים עם פינוקים, למשל לרכוש חבילת טיפול שכוללת עיסויים עם טיפולי יופי שונים (מניקור או פדיקור) או עם ארוחה מפנקת (ארוחת ערב או צהריים). כדי להבטיח את מקצועיות העיסוי יש לוודא דבר אחד – שכל חבילת טיפולים שבוחרים העיסויים מבוצעים ע"י מעסים מנוסים ומורשים.