עיסוי תאילנדי במרכז

עיסוי תאילנדי הוא חלק משלושת מרכיבי הרפואה התאילנדית שכוללים גם רפואת צמחים וריפוי פסיכולוגי-רוחני. אמנם כדי ליהנות מהשניים הראשונים תצטרכו לטוס לתאילנד, אבל כדי לחוות עיסוי תאילנדי איכותי תצטרכו רק להגיע לתל אביב. אבל תחילה – מה זה בכלל עיסוי תאילנדי?

 

מה זה עיסוי תאילנדי?

מכיוון שתאילנד שוכנת בצומת דרכים בין מדינות שונות במזרח הרחוק היא הושפעה מסביבותיה גם בתחום העיסוי. המשמעות היא אחת – עיסוי תאילנדי הוא אחת משיטות העיסוי היעילות ביותר כי הוא משלב מספר טכניקות:

  • טכניקות מהרפואה הסינית שמאמינה שהאנרגיה הגופנית זורמת במרידיאנים, כך שכדי להשיג איזון נפשי, רוחני ופיזי נדרש עיסוי/לחץ לאורכם או בנקודות שנחשבות לצמתים (נקודות מפגש בין מרידיאנים שונים).
  • טכניקות של יוגה הודית שעושה שימוש בתרגילים שונים של גמישות, מתיחות ורפיון.

שיטות פעולה ייחודיות לתאילנד כמו עיסויים ולחיצות איטיות באזורים של רקמות רכות, שרירים וגידים, תרגילי מתיחות ועוד.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

אז לא צריך לטוס לתאילנד?

אמנם עיסוי תאילנדי היה בעבר נחלתם של בני המלוכה במדינה זו, אבל כיום הודות לעובדה שהעולם הפך לכפר גלובלי גם אתם יכולים להרגיש כמו מלכים. כל שנדרש לכם לעשות כדי ליהנות מעיסוי תאילנדי במרכז הארץ הוא להגיע לספא רילקס. הספא נמצא בדיזינגוף 154 בתל אביב והוא כל מה שחלמתם על ספא ואפילו יותר.

 

למה לבחור בספא רילקס?

לעיסוי תאילנדי בספא רילקס יש יתרונות שאין במקומות אחרים, למשל:

  • לעומת מקומות אחרים בספא רילקס העיסוי התאילנדי נמשך יותר זמן מהממוצע – 50 דקות לעומת 30 דקות במקומות אחרים.
  • האווירה המשפחתית בספא שמאפשרת לכם ליהנות מאהבה, אחווה, נתינה וחמלה שיש רק בבית.
  • הצוות המקצועי שמשלב ידע מקצועי מודרני ורוחניות אסיאתית בת אלפי שנים.

המשמעות היא שעיסוי תאילנדי בספא רילקס מאפשר לכם לחדש מצברים וכוחות נפש, ליהנות מחוויה אנרגטית שטרם הכרתם, להתפנק כמו שמגיע לכם ולחזור לשגרת היום יום עם בריאות טובה יותר, הן פיזית, הן נפשית והן רוחנית.

לפרטים נוספים ולקביעת תור צרו איתנו קשר בטלפון 0524446799, במייל tlvsparelax@gmail.com, באתר, בפייסבוק  או באינסטגרם. בספא רילקס מחכים לכם בזרועות פתוחות, אז קבענו?