עיסוי תאילנדי בתל אביב

עיסוי תאילנדי בתל אביב מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית להשגת איזון נפשי, רוחני ופיזי, אבל הוא עושה שימוש בתרגילי רפיון וגמישות שמקורם ביוגה ההודית ומכיל שיטות פעולה ייחודיות לתאילנד – מה שמאפשר לכם ליהנות מכל העולמות ולהקל על לחץ נפשי, כאבים שונים (כאבי ראש, גב, שרירים וכו') ואפילו נדודי שינה.

המשמעות היא שבנוסף לעיסוי המתבקש מסז' תאילנדי כולל אלמנטים נוספים, למשל לחיצות איטיות באזורים של רקמות רכות, שרירים וגידים, מתיחות, תרגילים להמרצה ולאיזון של מחזור הדם ועוד. לכן, להבדיל מסוגים אחרים של עיסוי למסג' תאילנדי יש אלמנטים ייחודיים:

  • העיסוי נעשה כאשר המטופל שוכב על מזרן או על שמיכה ולא על שולחן עיסוי.
  • העיסוי נעשה תוך כדי שימוש בכוחו ובמשקלו של המטפל כנגד משקל הגוף של המטופל
  • העיסוי לרוב לא כולל שמנים כדי למנוע החלקה של המטפל ו/או המטופל. יוצא מן הכלל הוא עיסוי באזור הבטן שבו נעשה לעיתים שימוש בשמנים שונים.
  • העיסוי נעשה כאשר המטופל לבוש. לכן לרוב מומלץ למטופלים להצטייד מראש בבגדים נוחים

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

רוצים גם? לא צריך לטוס לתאילנד

אם גם אתם רוצים להכיר את שיטת העיסוי שכבשה את העולם בסערה בואו אלינו. אצלנו בספא רילקס מסג' תאילנדי נמשך יותר זמן מהמקובל (50 דקות לעומת כחצי שעה במקומות אחרים), כך שאתם תחזרו כמו חדשים לשגרת יומכם. ולא פחות חשוב – אתם לא צריכים לטוס לתאילנד כדי ליהנות כמו מלכים.

הצוות שלנו בספא רילקס משלב בין ידע מקצועי מערבי ובין רוחניות של המזרח הרחוק – מה שאומר שאתם תמשיכו לנהל את אורח החיים המודרני, אבל מתוך שקט פנימי, שלווה ומודעות וכמובן בריאות נפשית ופיזית טובה יותר.

ספא רילקס הוא מקום שמפיץ אהבה, אחווה, נתינה וחמלה באווירה משפחתית. המשמעות היא שאתם תיהנו לא רק ממסג' תאילנדי איכותי שיחדש את המצברים שלכם, אלא גם מחויה שכולה אנרגיות חיוביות שתפנק אתכם ותעצים את כוחות הנפש שלכם.

אנחנו נמצאים בדיזינגוף 154 בתל אביב ומזמינים אתכם לחוויית ספא שלמה ומושלמת שטרם הכרתם.  אנחנו עומדים לרשותכם בטלפון 0524446799, במייל tlvsparelax@gmail.com, בפייסבוק ובאינסטגרם. אתם יכולים גם להשאיר הודעה באתר ונחזור אליכם בהקדם.