עיסוי תאילנדי מומלץ בתל אביב

אם אתם מחפשים מקום לעיסוי תאילנדי מומלץ בתל אביב בטח תשמחו לדעת שחיפושיכם הסתיימו. בספא רילקס תוכלו לקבל את העיסוי התאילנדי הכי טוב בעיר אבל גם הרבה יותר.

במקום מאמינים שספא הוא לא רק עיסוי אלא דרך מפנקת לשיפור הבריאות, כך שכל עיסוי שנעשה אצלם כולל ערך מוסף של אווירה ביתית ומשפחתית, צוות מקצועי והרבה אנרגיות טובות.

אבל לפני שאתם מזמינים תור בטח תרצו לדעת עוד על עיסוי תאילנדי, נכון? בשביל זה אנחנו כאן. אמנם הצוות בספא ישמח להסביר לכם הכל, אבל למה שלא תנצלו את 50 הדקות של העיסוי במקסימום ותתמכרו לחוויה?

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

אז מה זה בכלל עיסוי תאילנדי?  

עיסוי תאילנדי הוא חלק משלושת המרכיבים של הרפואה התאילנדית שכוללים גם ריפוי פסיכולוגי-רוחני (מה שבתאילנד קוראים לו "ריפוי של קארמה ישנה) ורפואת צמחים.

מכיוון שתאילנד נמצאת בצומת דרכים בין מדינות אסייתיות שונות היא הושפעה מהן בתחום העיסוי. המשמעות היא שעיסוי תאילנדי עושה שימוש בטכניקות של רפואה סינית מחד וביוגה הודית מאידך, אבל מוסיף לו טכניקות ייחודיות משלו שמבדילות אותו מעיסויים אחרים. למשל,

  • העיסוי נעשה כשהמטופל שוכב על הרצפה (לרוב על מזרן או על שמיכה) ולא על שולחן עיסוי.
  • העיסוי נעשה תוך שימוש במשקל הגוף של המטפל כנגד המטופל
  • העיסוי בדרך כלל אינו כולל שימוש בשמנים וזאת כדי למנוע החלקה, הן  של המטפל והן של המטופל.

 

  • העיסוי נעשה כאשר המטופל לבוש בבגדים נוחים.

 

התוצאה היא עיסוי מיוחד במינו שמאפשר למטופליםליהנות מכל הטוב של המזרח הרחוק, כך שהם אומרים שלום ולא להתראות לבעיות של לחץ נפשי, לכאבים שונים (החל מכאבי ראש, דרך כאבי גב וכאלה בכאבי שרירים שונים) ואפילו לנדודי שינה

בספא רילקס לעיסוי תאילנדי יש כאמור ערך מוסף הודות לשילוב בין מזרח ומערב. המשמעות היא שאמנם מדובר בעיסוי תאילנדי לפי כל הכללים, אבל הוא מותאם לבעיות הנובעות מאורח החיים המודרני – מה שמאפשר לכם לחזור לשגרת יומכם הלחוצה באופן נינוח, מודע ושליו.

להזמנת תור חייגו 0524446799, שלחו מייל לכתובת , השאירו הודעה באתר או צרו קשר דרך הפייסבוק והאינסטגרם. ההנאה מובטחת.