עיסוי

עיסוי – הדרך הנכונה להירגע

אחד המוטיבים המרכזיים בתרבויות המזרח הרחוק, הוא התפקיד החשוב שיש לתהליך קבלת עיסוי בדרך להירגעות. התועלת שבעיסוי התגלתה כבר לפני מאות שנים ואפילו יותר במזרח הרחוק, והועברה לחלקי העלם האחרים עם הזמן. במאה העשרים הפך הטיפול באמצעות עיסוי לסוג של טיפול רפואי. מהו בעצם עיסוי? מה הייחוד של שיטת ההתרגעות הזאת? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בנושא.

עיסוי – מה זה בעצם עיסוי ומה התפקיד שלו

עיסוי, (מסאז' בלע"ז), הוא שיטת טיפול שנועדה להפחית לחצים, לשחרר את הגוף ואף להפחית כאבים, במקרים מסוימים. מהותו של הטיפול הוא לחיצות, משיכות, מעיכות ושפשופים של אזורים בגוף או של שרירים. הטיפול כאמור הוא טיפול במגע, שאם הוא מבוצע בצורה מקצועית, התוצאות שלו הן בדרך כלל מצוינות. מטופלים רבים נוטים להירדם מייד לאחר הטיפול, עקב הרוגע המוחלט של השרירים בגוף, העדר לחצים פנימיים וחיצוניים ותחושה של ניתוק, הנוצרת כתוצאה מהטיפולים. התפקיד של עיסוי הוא פשוט לכאורה – ליצור אצל המטופל מצב של רוגע מוחלט, שיסייע לו להתגבר על לחצים פיזיים ונפשיים כאמור לעיל ולהפחית כאבים. הטיפול הזה מומלץ לכל אדם, איננו יכול להזיק אבל בהחלט יכול להועיל במרבית המקרים.

לקביעת תור מראש השאירו פרטים

עיסוי על ידי מומחה והחשיבות שלו

לכאורה, כל אדם יכול לבצע עיסוי על אדם אחר. מבחינה רפואית, אין מניעה לקבל עיסוי מאדם אחר. עם זאת, ההבדל בין עיסוי מקצועי לבין עיסוי חובבני הוא כהבדל שבין שמים וארץ. מעסה מומחה מזהה בתוך דקות ספורות את מוקדי הלחץ והכאב אצל המטופל, ומתמקד בהם במטרה לשחרר אותם ולהקל על המטופל. שיטות עיסוי מסוימות אמונות גם על הפחתת לחצים נפשיים והרגעה טוטלית של הגוף והנשמה כאחד. כיון שהתופעה של נטייה להירדמות היא מוכרת, מקומות רבים המתמחים בנושא, מקצים אזורי התרגעות ומאפשרים למטופלים לנוח זמן מה לאחר הטיפול.

אם יש לך עניין לקבל עיסוי איכותי, מרגיע, מקצועי ומשחרר – זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע המיומנים שלנו מתמחים בנושא, ויסייעו לך להרגיע כאבים, לשחרר לחצים ולהגיע למצב של רוגע כללי – פיזי ונפשי כאחד. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך לרוגע ולשלווה.